Доверительное управление квартирами и домами в Калининграде по сдаче в аренду на vk.com/dom39_kaliningrad.   Собственник отдыхает, а мы следим за его жильем и перечисляем ему арендную плату от арендаторов.
Август 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Грузоперевозки, услуги грузчиков Калининград - vk.com/gruz39bb - Перевозка мебели, бытовой техники. Перевозим диваны, стиралки, холодильники, мелкие личные вещи.

Занурювальні палі при будівництві з металоконструкцій

Використання заглибних паль в будівлі сприяє одночасному прогресу на будівництві і має переваги для загальної програми будівництва.

Буронабивні палі зі сталевою серцевиною принаймні до верхньої довжини. Після посилення палі за допомогою збірної клітини і заливки бетоном, сталевий профіль опускається у вологий бетон.

Металоконструкції будуть розташовані безпосередньо на вершинах сталевих секцій. Позиційний допуск для буронабивних паль, як правило, визначається як 75 мм в будь-якому напрямку на рівні, на якому починається буріння, що є несумісним з точністю металоконструкцій надбудови.

Для забезпечення точного розміщення сталевого профілю підрядники повинні розробити тимчасові напрямні рамки, розташовані у верхній частині палі. Ці рами підганяються під розмір сталевого профілю і зазвичай мають гідравлічні домкрати, щоб вирівняти сталеву секцію в високим ступенем точності. Сталевий профіль потім опускається через направляючу раму.

Розподіл навантаження між сталевою секцією і бетонною зазвичай грунтується на площі поверхні сталевого профілю в контакті з бетоном, щоб розрахувати відповідну довжину.

Оставить комментарий